dla wyjeżdżających za granicę

Dodane: Wtorek, 22 Maj, 2018  10:26
  • Telefon: 799118191
  • Lokalizacja: Katowice
  • Kategoria: Elektronika / Sprzęt komputerowy / Oprogramowanie
  • Stan: Nowe

Opis oferty:

jeżeli planują Państwo wyjazd za granicę np. na wycieczkę, wczasy, czy do pracy, to warto rozważyć zainstalowanie na komputerze lub smartfonie aplikacji komputerowej FREEDOME.

Dwie jej funkcje pomocne za granicą to :

- możliwość zmiany lokalizacji na inny kraj
- ochrona urządzeń przed niezabezpieczonymi sieciami Wi-Fi

Obie w/w funkcje bardzo przydatne okażą się za granicą. Pierwsza pozwoli zmienić lokalizację na Polskę co pozwoli korzystać z zasobów polskiego internetu, także tych serwisów i portali z blokadą geograficzną obejmującą tylko Polskę. Fizycznie będziemy za granicą, ale wirtualnie w kraju. A zatem bezpiecznie można zalogować się np. do banku w Polsce, do konta e-mail, do serwisów ogłoszeniowych, do serwisów telewizyjnych i radiowych itp.

Bezpieczeństwo logowania wzmocni druga funkcja. Za granicą bardzo często korzystamy z sieci Wi-Fi np. w hotelu. Aplikacja Freedome ochroni urządzenia przed niezabezpieczonymi Wi-Fi tworząc prywatny kanał VPN, który uniemożliwi podglądanie czynności wykonywanych w internecie.

To tylko dwie funkcje aplikacji Freedome. Informacje o innych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.intia.pl/komputery/ Znajdą tam też Państwo wersję testową VIP na pięć dni.

Oficjalna cena aplikacji na trzy urządzenia (stacjonarne, mobilne) i na jeden rok to 208 zł. U nas aplikację można kupić w cenie 139 zł.

Dla wyjeżdżających za granicę polecamy również skorzystanie z serwisu internetowego www.tamjestem.pl który może uratować zdrowie i życie w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia skutkującego utratą przytomności.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
intia
Na Lento.pl od 14 mar 2015
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie