Likwidacja schroniska -niewidomy Sopelek czeka na dom.Film

Dodane przez wolontariusz, Niedziela, 18 Marzec, 2018  22:25
  • Cena: Za darmo
  • Telefon: 601 245 643
  • Lokalizacja: Katowice
  • Kategoria: Zwierzęta / Psy

Opis oferty:

Wizyta w schronisku to dla wielu ludzi smutne doświadczenie. Setki psich oczu i nosków wciśniętych między kraty, błagających - spójrz na mnie, wybierz mnie, proszę... Sopelek nie widzi, "ogląda" świat za pomocą węchu, dotyku i słuchu. Wciska pyszczek między kraty i czeka... Czeka bo wierzy, że ktoś go wypatrzy i podaruje dom? Czy czeka bo nie pozostało mu już nic innego? W kojcu poza dziurawą budką i pustą miską nie ma nic... Nie ma miękkiego kocyka, gumowych zabawek, nie ma kapci ukochanego Pana, które mógłby przynosić każdego ranka. Nie ma tu też radości, nadziei wiary w lepsze jutro. Z każdego kąta wyziera jedynie bieda i okrutna tęsknota za ciepłem ludzkich ramion.
Każde odwiedziny wolontariuszy są dla niego odskocznią od okrutnej codzienności. Kontakt z ludzką dłonią to najcudowniejsza chwila w życiu. Sopelek to niezwykła duszyczka, która człowieka kocha ponad wszystko. Zawsze był radosnym pieskiem, uwielbiał spacery, zabawy i brykanie z innymi psiakami. Mimo swojej niepełnosprawności nie traci pogody ducha.
Sopelek bardzo pilnie potrzebuje kochającej rodziny, potrzebuje kogoś, z kim dumnie będzie mógł kroczyć przez życie. Kogoś kto zrozumie jego psie potrzeby, troski, lęki i marzenia. Czy jest wśród Was dobra dusza, która podaruje naszemu Sopelkowi opiekę, troskę i miłość jakiej to cudne stworzonko nie zaznało?
W schronisku nie możemy zrobić dla niego nic więcej - zaszczepiliśmy, odrobaczyliśmy, daliśmy budkę i miskę... Bezpieczny kącik w domu i w sercu musisz podarować mu Ty...
Sopelek urodził się w 2012 r., jest niewielkim pieskiem, sięga w kłębie do połowy łydki.
Szuka domu bez małych dzieci, doświadczonego w opiece nad psami lub opiekuna, dla którego praca z psem oraz kontakt z behawiorystą nie będzie stanowił problemu.
Zmiana miejsca zamieszkania może wywołać u psa ogromny stres, z którym nowy opiekun będzie musiał się zmierzyć.
Prosimy o przemyślane telefony
601 245 643 w godz. 10-20.
Sopelek czeka w Busku-Zdroju.
Film:https://www.youtube.com/watch?v=4Rw-zinzsXI
Film : https://www.youtube.com/watch?v=FHpT_BCG_m4
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 189
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie