PRACA W HOLANDII OD ZARAZ - KRÓTKOTERMINOWA-BONUSY

Dodane przez Patrycja (Firma), Środa, 22 Listopad, 2017  15:08
Promowane Ogólnopolskie
  • Telefon: 570901913
  • Lokalizacja: Cała polska / Katowice
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Inna
  • Umowa: Inna
  • Pracodawca:Klaver Sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje dla jednego ze swoich klientów zagranicznych pracowników na stanowisko: PRACOWNI PRODUKCJI- oferta krótkoterminowa

Zatrudnimy osoby dyspozycyjne do podjęcia pracy na okres minimum 4 tygodni, oraz osoby gotowe do pozostania na okres Świąteczno-Noworoczny w Holandii. Mile widziane pojedyncze osoby, pary, grupy znajomych.

Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki
- zwrot kosztów zakwaterowania dla osób które pozostaną w pracy przez cały okres wyznaczony przez pracodawcę
- paczki niespodzianki o wartości 50 euro dla każdego pracownika
- nawet do 60 godzin tygodniowo,
- extra płatne nadgodziny oraz praca w święta
- legalne zatrudnienie na umowę o pracę na warunkach Holenderskich,
- zorganizowany przejazd z Polski do Holandii (płatny według cennika przewoźnika),
- zakwaterowanie w mieszkaniach, domkach, hotelach
- szkolenie wstępne przed podjęciem pracy,
- opieka koordynatorów podczas pobytu,
- ubezpieczenie.

Wymagania:
- bez doświadczenia
- bez znajomości języka angielskiego
- dyspozycyjność,
- zaangażowanie,
- odpowiedzialność i sumienność.

Zakres obowiązków:
- produkcja stroików
- sortowanie warzyw i owoców
- pakowanie kapsułek z kawą
- pakowanie masła
- prace w szklarni
- praca na hali przy kwiatach
- prace w magazynie-pakownie
- inne prace produkcyjne

Wyjazdy już od 27-11. Ilość miejsc ograniczona!!!

Szczegóły każdej oferty na → www.klaverteam.com

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV na adres mailowy z dopiskiem Praca na produkcji oferta świąteczna, bądź o kontakt telefoniczny. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo więcej ofert pracy.

KLAVER – Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej
tel: +48 570 901 913
Pn-Pt: 9:00-17:00 Zapraszamy
www.klaverteam.com

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 2282

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Katowice
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń