Teren inwestycyjny w centrum Katowic, obok IMAX

Dodane przez Marta Kulawik (Biuro / Deweloper), Środa, 10 Styczeń, 2018  14:54

Opis oferty:

Do sprzedania teren inwestycyjny (pełna własność) o pow. 3294m2 położony w centrum Katowic, obok Cinema City Punkt 44, przy ulicy Gliwickiej, drodze o nawierzchni bitumicznej i dużym natężeniu ruchu kołowego. Miejsce idealne na lokale biurowe, mieszkalne pod wynajem, klinikę medyczną, etc.

Nieruchomość składa się z trzech przylegających do siebie działek, jest bardzo dobrze wyeksponowana i doskonale skomunikowana, przy głównej ulicy z bezpośrednim zjazdem z drogi głównej.

Teren płaski, o nieregularnym kształcie i o wymiarach ok. 38m2 w najszerszym miejscu i ok. 23m2 w najwęższym. Uzbrojony jest w podstawowe urządzenia infrastruktury technicznej: woda, prąd, kanalizacja.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Należy wystąpić o warunki zabudowy.

Działka zabudowana jest dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym budynkiem, z poddaszem użytkowym, wybudowanym w technologii tradycyjnej w 1936 roku. W budynku mieści się 8 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej 291,59m2 oraz 6 garaży usytuowanych w przyziemiu budynku o łącznej powierzchni użytkowej 113m2.
Budynek nadaje się do rozbiórki, ewentualnie kapitalnego remontu.

Ponadto w centralnej części działki naprzeciwko budynku wielolokalowego posadowiony jest budynek stanowiący kompleks 20 garaży w zabudowie szeregowej, dwa rzędy garaży po 10 z każdej strony oraz naprzeciwko tuż przy wjeździe od strony ulicy Gliwickiej posadowione są 2 garaże przylegające do siebie. Łączna powierzchnia użytkowa garaży wynosi 315,50m2.
Jest to obiekt jednokondygnacyjny, murowany z cegły i pustaków, pokryty blachą trapezową, bramy wjazdowe stalowe.

Od strony południowej do kompleksu garaży przylega budynek gospodarczy mieszczący dwa garaże o łącznej powierzchni użytkowej 54,50m2, wykonane w technologii tradycyjnej.

Znakomita lokalizacja: w pobliżu znajdują się centrum rozrywki IMAX – punkt 44, restauracje, liczne punkty handlowe, tory kolejowe – często uczęszczana trasa Warszawa-Katowice, stacja TRAFO PKP, koryto rzeki Rawy, przystanki komunikacji miejskiej (tramwajowe i autobusowe).

Teren idealny pod inwestycję na lokale biurowe, mieszkalne pod wynajem, klinikę medyczną, garaże pod wynajem, magazyny, etc.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego.

Zapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomości.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Dodatkowe 14 zdjęć: www.remax-gold.pl lub www.remax-polska.pl/marta_kulawik

Nr licencji zawodowej 19584
Agent prowadzący: Marta Kulawik
Tel.: +48 665 167 906
e-mail: @
www.marta-kulawik.pl
www.remax-gold.pl
http://www.remax-polska.pl/marta_kulawik

RE/MAX Gold
ul. Kopernika 26
40-064 Katowice
Tel.: +48 32 776 01 70
e-mail: @
www.remax-gold.pl
www.remax-polska.pl/gold
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 45
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie