Ad Moto – Mikrofiltracja oleju, usuwanie wody z oleju, maszy

Odświeżone: Piątek, 07 Marzec, 2025  07:04

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Usługi / Pozostałe usługi

Opis oferty

Mikrofiltracja oleju to skuteczna metoda usuwania zanieczyszczeń stałych z oleju oraz usuwania wody z oleju. Oczyszczenie oleju ma na celu umożliwienie jego ponownego użycia. Mikrofiltracja oleju nie powoduje usunięcia dodatków z oleju a dzięki usunięciu wody zapobiega powstawaniu kwasów.

Klasę czystości oczyszczonego oleju potwierdzamy wynikami laserowego miernika czystości, który pozwala na stały monitoring stanu oleju. Zlecamy także badania laboratoryjne potwierdzajace usunięcie wody oraz oczyszczenie oleju do wymaganej klasy czystości.

Oprócz usługi mikrofiltracji oleju Ad Moto oferuje również oczyszczanie oleju z opiłków metalowych, płukanie układów hydraulicznych po awarii, usuwanie wody z układów hydraulicznych, czyszczenie/ mycie zbiorników, sprzedaż agregatów / urządzeń do mikrofiltracji oleju, budowa maszyn do filtracji oleju na specjalne zamówienie, sprzedaż obudów filtrów do oczyszczania oleju z wody i zanieczyszczeń stałych, wkłady SDFC AD i SDFC AD2, montaż filtrów bypass do ciągłego oczyszczania oleju, płukanie rurociągów, sprzedaż laserowych liczników / mierników czystości, sprzedaż mierników wilgoci, zalewanie układów nowym olejem przez filtry, regenerację oleju transformatorowego,

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.filtracjaoleju.pl
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Joanna Zawisz
Konto prywatne
Na Lento.pl od 31 maj 2013
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków