Firma Windykacyjna Katowice - Śląsk WEKTOR INKASO

Dodane: Środa, 16 Wrzesień, 2020  22:15
  • Kategoria: Usługi / Usługi prawne i księgowe

Opis oferty:

Firma Windykacyjna Katowice - Śląsk WEKTOR INKASO - BIURO PRAWNE. Obecnie najskuteczniejsza firma windykacyjna w Polsce. Specjalizuje się zawodowo w wąskiej dziedzinie prawa - ściąganiu i odzyskiwaniu wierzytelności, oraz długów, od firm, przedsiębiorstw i osób prywatnych.
Wektor Inkaso, to również profesjonalne BIURO DETEKTYWISTYCZNE - DETEKTYW POLSKA. www.detektywpolska.pl

Wektor Inkaso Katowice, jest obecnie najskuteczniejszą firmą windykacyjną o zasięgu ogólnopolskim, której zakres czynności obejmuje windykację spraw trudnych, spornych, przedawnionych wynikających z tytułu wykonawczego, nakazu zapłaty, umowy cywilno-prawnej, nie rozliczonych faktur, oświadczeń, kontraktów, wynajmu lokali, odszkodowań, oraz w każdym innym udokumentowanym przypadku, w którym dłużnik nie wyraża chęci zapłaty. Czynności windykacyjne prowadzimy na każdym etapie postępowania, bez względu na czas powstania, oraz skalę trudności. Kontakt z Wektor Inkaso umożliwi Państwu uzyskanie niezbędnych informacji co do procedur windykacji, kosztów, oraz możliwości odzyskania długu. Decyzja powierzenia odzyskania należności firmie windykacyjnej Wektor Inkaso Katowice nie ponosi za sobą żadnego ryzyka. Większość spraw zlecanych do windykacji prowadzona jest bezpłatnie, natomiast prowizja firmy windykacyjnej, płatna jest po odzyskaniu długu. FIRMY WINDYKACYJNE KATOWICE.

Obecnie obowiązujące w Polsce przepisy prawa, w znacznym stopniu umożliwiają niesolidnym kontrahentom, pożyczkobiorcą, dłużnikom unikać spłaty swoich zobowiązań, często pozostawiając wierzycieli samym sobie. W wielu potwierdzonych przypadkach, skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego, egzekucji komorniczej nie przynosi oczekiwanego efektu i nie rozwiązuje sprawy.

Firma windykacyjna Wektor Inkaso Katowice, uwzględniając wszelkie normy administracyjno - prawne, jest gwarancją najwyższej jakość świadczonych usług windykacyjnych z zachowaniem godności, oraz prestiżowego wizerunku Zleceniodawcy. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, środki, oraz możliwości w celu dochodzenia i odzyskania Państwa wierzytelności od dłużnika. Świadczymy, pełen zakres usług windykacyjno prawnych, profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie windykacji, zarządzania i obrotu wierzytelnościami, na rzecz klientów instytucjonalnych, małych i dużych firm, klientów indywidualnych, oraz osób prywatnych na terenie całej Polski, UE. oraz strefy Schengen. FIRMA WINDYKACYJNA KATOWICE - ŚLĄSK

Wszelkie wierzytelności, oraz roszczenia odzyskujemy wraz z należnymi odsetkami za zwłokę, oraz kosztami poniesionymi przez wierzyciela w trakcie dochodzenia tychże roszczeń.
Priorytetem Wektor Inkaso KATOWICE, jest windykacja należności trudnych, spornych, przedawnionych, bez względu na czas powstania, oraz skalę trudności. Finalnie wszelkie koszty windykacji pokrywa dłużnik. kancelariawektor.pl
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Katowice / Bogucice
Tomasz Madej
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 02 lis 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia Wyślij email znajomemu