NIEMIECKI - TŁUMACZENIA - OPRACOWANIA TEKSTOWE

Dodane: Wtorek, 25 Wrzesień, 2018  19:01

Opis oferty:

Oferuję usługi tłumaczenia z języka niemieckiego na polski oraz odwrotnie - zarówno pisemne jak i ustne.
Wykonuję na zlecenia rozmowy telefoniczne do niemieckich urzędów (Finanzamt, Arbeitsamt, Staatsanwalt, Statistisches Bundesamt, Amtsgericht), firm (zapytanie o samochód oferowany do sprzedaży, zarezerwowanie noclegu w hotelu, rozmowa kwalifikacyjna w sprawie przyjęcia do pracy) itp.
Pomagam w załatwianiu spraw związanych z Freistellungsbescheinigung (w celu odzyskania potrąconych należności za wykonane w Niemczech usługi budowlane Bauabzugsteuer), Kindergeld, Arbeitsagentur itp.
Prowadzę na zlecenie mailingową korespondencję z niemieckojęzycznymi kontrahentami.
Opracowuję na zlecenie teleadresowe bazy firm zlokalizowanych na terenie Niemiec z poszczególnych branż wg określonych kryteriów (adres e-mail, miasto, ulica, kod pocztowy, nr faksu i telefonu itp.).
Przygotowuję niemieckojęzyczne wersje stron internetowych firm oraz katalogi (prospekty) informacyjne o charakterze handlowym.
Piszę opracowania tekstowe w języku niemieckim z określonej (dowolnej) dziedziny - 100 % oryginały - żadne "kopiuj-wklej" z google. Artykuły tego typu zamieszczone na stronie internetowej firmy, z powodu znajdowania się w nich kluczowych wyrazów i zwrotów z danej branży, zwiększają liczbę wejść potencjalnych klientów (zainteresowanych danymi usługami i produktami) z krajów niemieckojęzycznych, którzy wpisują specjalistyczne wyrażenia, ponieważ strona, która zawiera w sobie takie wyrażenia jest lepiej (wyżej) wypozycjonowana w wyszukiwarkach internetowych.
Tłumaczę Leistungsverzeichnis oraz wszelką dokumentację techniczną i budowlaną, instrukcje obsługi maszyn i urządzeń (Bedienungsanleitung) itp.
Przygotowuję niemieckojęzyczne CV (Lebenslauf) oraz listy motywacyjne (Bewerbungsschreiben).

e-mail: kf3(małpa)wp.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Katowice / Koszutka
Krzysztof
Na Lento.pl od 27 paź 2011
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie