Praca kierowca kat.b Dodatkowa/stała

Dodane: Niedziela, 28 Kwiecień, 2024  14:28

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Transport / Spedycja
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:30 zł
  • Płaca brutto max.:50 zł
  • Wynagrodzenie:godzinowo
  • Pracodawca: ATO

Opis oferty pracy

Partner BOLT UBER FREE NOW poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze kierowcy kat. B na terenie miasta i poza nim. Elastyczne możliwość współpracy i wysokie zarobki zależne od własnego zaangażowania.
Mile widziane osoby na emeryturze lub studenci choć nie jest to warunek konieczny.
Masz komornika to też nie problem ta praca pomoże ci szybko się go pozbyć.
Twój zakres obowiązków
• Prowadzenie pojazdu TAXI i przewożenie pasażerów zgodnie z przepisami

• Zapewnienie bezpiecznej i komfortowej podróży dla pasażerów

• Obsługa aplikacji

• Dbałość o dobry stan techniczny i wizualny pojazdu

Nasze wymagania
• Prawo jazdy kat. B minimum 2 lata.

• Badania lekarskie na kierowcę

• Orzeczenie psychologiczne

• Zaświadczenie o niekaralności

• Punktualność i rzetelność

Oferujemy
• Współpraca na jasnych warunkach, umowa lub B2B

• Samochód TAXI

• Przyuczenie do wykonywania zawodu dla osób bez doświadczenia

• Pomoc w załatwieniu wymaganych dokumentów

• Solidne zarobki uzależnione od zaangażowania

U nas prace znajdziesz w 24h.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Katowice w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Transport / Spedycja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
ATO
Konto firmowe
Na Lento.pl od 26 lis 2022
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków