Praca - Samodzielna Księgowa

Odświeżone: Czwartek, 21 Marzec, 2024  13:08

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Finanse / Księgowość
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Torite Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o.

Opis oferty pracy

Torite Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. to firma zajmująca się doradztwem podatkowym oraz świadcząca profesjonalną obsługę księgową i kadrowo-płacową, będąc jednocześnie kancelarią prawną.
Wieloletnie doświadczenie sprawia, iż nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Samodzielny Księgowy M/K

Miejsce pracy: Katowice, ul. Ligocka 103 Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:
- prowadzenia ksiąg rachunkowych;
- kalkulacja podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych;
- sporządzanie sprawozdań finansowych;
- dodatkowe czynności w zależności od specyfiki działalności klientów.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe ekonomiczne
- min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych
- dobra znajomość programu Comarch Optima;
- znajomość języka angielskiego mile widziana;
- prawo jazdy kat. B;
- umiejętności analityczne;
- chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

Firma oferuje:
- stabilną pracę w firmie z długoletnim doświadczeniem na rynku;
- przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonych pracowników;
- możliwość rozwoju poprzez szkolenia;
- elastyczne podejście - pracę na etat albo B2B
- wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kompetencji
- ZFŚS

Termin rozpoczęcia współpracy: od zaraz

Prosimy o przesyłanie CV z zaznaczeniem klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Katowice w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Finanse / Księgowość

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Torite Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o.
Konto firmowe
Na Lento.pl od 14 kwi 2020
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków