Przeszkolimy Twojego pracownika

Dodane: Środa, 20 Styczeń, 2021  09:58
  • Kategoria: Usługi / Nauka i Szkolenia
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

PRACODAWCO!

Jeśli szukasz możliwości otrzymania dofinansowania do wynagrodzenia potencjalnego pracownika - Uczestnika realizowanego przez nas projektu i wsparcia w zakresie jego rekrutacji, skontaktuj się z nami

Kontraktor Sp. z o.o. w związku z realizacją projektu „Niskie kwalifikacje to już nie problem. Podejmij krok ku zatrudnieniu” zaprasza wszystkich zainteresowanych pracodawców do współpracy, oferując im możliwość otrzymania pomocy publicznej na subsydiowane zatrudnienie Uczestnika/ów projektu.

Subsydiowane zatrudnienie to forma pomocy finansowej dla pracodawcy, stanowiąca zachętę do zatrudnienia, w tym przypadku Uczestnika projektu, zakładająca redukcję kosztów ponoszonych przez Pracodawcę w związku z jego zatrudnieniem.

Pomoc publiczna przyznawana jest w postaci refundacji części kosztów wynagrodzenia brutto oraz składek na obowiązkowe ubezpieczenie społeczne zatrudnionego przez Pracodawcę Uczestnika projektu.

Uczestnikiem projektu może być osoba z niepełnosprawnościami po 30 roku życia lub osoba po 50 roku życia bez orzeczenia o niepełnosprawności spełniająca łącznie trzy warunki: zamieszkująca województwo śląskie, bezrobotna lub bierna zawodowo, o niskich kwalifikacjach.

Pracodawca zatrudniając Uczestnika projektu z niepełnosprawnościami po 30 roku życia na okres 12 miesięcy (umowa o pracę na co najmniej ½ etatu), otrzyma od nas przez okres pierwszych 6-ciu miesięcy refundację 75% kosztów jego zatrudnienia.

Pracodawca zatrudniając Uczestnika projektu po 50 roku życia bez orzeczenia o niepełnosprawności na okres 12 miesięcy (umowa o pracę na co najmniej ½ etatu), otrzyma od nas przez okres pierwszych 6-ciu miesięcy refundację 50% kosztów jego zatrudnienia.

Pracodawców zainteresowanych uzyskaniem tej formy pomocy prosimy o kontakt:
telefon: 795 - pokaż numer telefonu - , e-mail: @
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Katowice
Kontraktor
Na Lento.pl od 15 kwi 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków