Rodzinny dom z ogrodem | Zamknięte osiedle | Kostuchna
Katowice / Kostuchna Pokaż na mapie ›
Dodane: Piątek, 15 Maj, 2026 06:33
1 199 999 zł
7557 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:158,80 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:173 m2
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:2000
- Stan:Do zamieszkania
- Forma kuchni:Aneks
- Typ domu:Szeregowiec
- Sprzedaż:Pośrednik
- Inf. dodatkowe:Balkon, Ogródek
- Cena: 1 199 999 zł / 7557 zł/m2
- Ulica: Szarych Szeregów
Opis oferty
Komfortowy dom z ogrodem na kameralnym, zamkniętym osiedlu – Katowice KostuchnaNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 158,8 m², położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu składającym się z zaledwie 14 domów. Nieruchomość znajduje się w zielonej i spokojnej części Katowic – Kostuchnie, cenionej za niską zabudowę, liczne tereny rekreacyjne oraz doskonałą infrastrukturę.
Dom idealnie sprawdzi się dla rodziny – przestronny salon z wyjściem do ogrodu, kilka sypialni, dwie łazienki oraz duża garderoba zapewniają wygodę codziennego życia.
Układ pomieszczeń:
- Parter: przedpokój, przestronny salon z otwartą kuchnią i wyjściem do ogrodu (39 m²), WC, garaż (13,8 m²)
- Piętro: 3 niezależne sypialnie (w tym jedna z balkonem), łazienka z wanną i WC
- Poddasze: sypialnia, duża garderoba, łazienka z prysznicem i WC
Osiedle zostało wybudowane w 2000 roku, a dom w latach 2016–2019 przeszedł remont. Ogrzewanie z pieca gazowego dwufunkcyjnego.
Dodatkowym atutem jest możliwość parkowania drugiego samochodu na podjeździe. Teren osiedla jest ogrodzony, wjazd przez bramę otwieraną pilotem – osiedle jest spokojne i bezpieczne.
Lokalizacja – jeden z największych atutów nieruchomości
W pobliżu znajdują się rozległe tereny zielone – Lasy Panewnickie i Lasy Murckowskie (część dawnej Puszczy Pszczyńskiej), idealne na spacery, rower i aktywny wypoczynek. W odległości ok. 1,5 km znajduje się Park Malownik – nowoczesna przestrzeń rekreacyjna dla dzieci i dorosłych, uznany za najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce w kategorii "Nowo wykreowana przestrzeń publiczna w zieleni".