skup spółek, likwidacja spółki, spółka z długami

Dodane: Poniedziałek, 25 Styczeń, 2021  22:44
  • Kategoria: Usługi / Usługi prawne i księgowe

Opis oferty:

Od 20 lat zajmujemy się pomocą prawną zadłużonym spółkom oraz udzielaniem ochrony prawnej członkom zarządu. Prowadzimy sprawy pod względem prawnym jak i podatkowym. Skupujemy i likwidujemy zadłużone podmioty.

Posiadamy doświadczonych prawników i doradców podatkowych. Skutecznie doradzamy, jaką formę upadłości lub likwidacji wybrać. Przeprowadzimy proces zbycia udziałów lub likwidacji spółki z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa. Zmieniamy siedzibę, nazwę, ustanawiamy likwidatora, reprezentujemy Państwa lub spółkę przed wierzycielami, ZUS, US oraz organami egzekucyjnymi.
Do każdej sprawy upadłości, zbycia lub likwidacji spółki podchodzimy indywidualnie. Opracujemy cały proces dostosowany do wymagań i potrzeb Klienta. W przypadku, gdy przedsiębiorstwo nie jest rentowne, jest obciążone długami lub po prostu nie prowadzi działalności gospodarczej, jego likwidacja pozwala na uwolnienie w krótkim czasie zarząd i wspólników od wszystkich zobowiązań. W tym od prowadzenia ewidencji i sporządzania /składania sprawozdań.

Ponadto oferujemy zakładanie nowych spółek (jawnych, komandytowych, z ograniczoną odpowiedzialnością). Zapewniamy wsparcie i doradztwo przy wyborze właściwej formy prawnej dla nowego przedsięwzięcia. Sporządzimy wszystkie dokumenty oraz stosowne wnioski do KRS.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Katowice / Środmieście
Dział Prawny
Na Lento.pl od 06 sty 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków