Spawacz MIG/MAG/TIG praca w Danii

Dodane: Piątek, 11 Październik, 2024  22:11

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:17000 zł
  • Płaca brutto max.:23000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: ElektroVision EU

Opis oferty pracy

Jesteśmy profesjonalną i dobrze ugruntowaną duńską agencją pracy która od wielu lat z powodzeniem współpracuje z kontrahentami z branży technicznej.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz relacjom z klientami oferujemy stabilne, długoterminowe kontrakty na terenie Danii.

Obecnie poszukujemy doświadczonych spawaczy MIG/MAG/TIG do udziału w różnych projektach na Jutlandii przy zaawansowanych projektach przemysłowych, obejmujących m.in. spawanie konstrukcji stalowych, instalacji przemysłowych oraz rurociągów.

Zakres obowiązków:
- spawanie metodami MIG/MAG oraz TIG stali nierdzewnej, czarnej
- montaż i przygotowanie elementów do spawania
- wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z rysunkami technicznymi

Oferujemy:
- długoterminową i stałą współpracę
- zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

Atrakcyjne wynagrodzenie: 180-210 DKK za godzinę pracy w zależności od doświadczenia na umowie duńskiej lub 23-26 euro na B2B.

Około 46 godzin tygodniowo (poniedziałek - piątek).

Duńska umowa o pracę (feriepenge) lub B2B i fakturowanie co 14 dni!

Wymagania:
- minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako spawacz
- umiejętność spawania metodą MIG/MAG i/lub TIG.
- znajomość rysunku technicznego
- dostępność od zaraz
- komunikatywna znajomość języka angielskiego