Wysokie wynagrodzenie praca 7/7 lub 14/14

Odświeżone: Poniedziałek, 22 Kwiecień, 2024  12:28

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Płaca brutto min.:17500 zł
  • Płaca brutto max.:18500 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: KGM Beratung

Opis oferty pracy

Możliwość pracy w systemie 7/7 lub 14/14, czyli 7 dni pracy 7, wolne lub 14 dni pracy, 14 dni wolne.
Od ponad 10 lat zajmujemy się pośrednictwem pielęgniarek do legalnej pracy z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym tylko w ośrodkach dla seniorów. Pracodawca jest niemiecki ośrodek, w którym pracuje pielegniarka i z którym posiada podpisana umowę o prace, nie pracujemy w zakresie całodobowej prywatnej opieki nad starszymi osobami.
Pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania.

Nasi Kandydaci/Kandydatki w szybkim terminie otrzymają od przyszłego pracodawcy (jeszcze przed wyjazdem) oficjalną oraz legalną umowę o pracę, według niemieckiego kodeksu pracy bez ponoszenia kosztów pośrednictwa.

Opis stanowiska :

- podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarzy
- nadzorowanie terminowości przyjmowania leków
- proste zabiegi i inne czynności jak zakładanie cewnika , etc

Wymagania :

- wykształcenie pielęgniarskie
- jeśli istnieje, jednak nie konieczna nostryfikacja dyplomu na terenie Niemiec
- pomoc w uzyskaniu certyfikatu językowego B2
- referencje, świadectwa pracy, kursy językowe etc będą dodatkowym atutem
- zaangażowanie, profesjonalizm oraz umiejętność pracy w sytuacjach stresujących
- empatia i pogodne usposobienie

Oferujemy :

- pracę w domach opieki społecznej i klinikach
- umowę o pracę na czas nieokreślony według niemieckiego kodeksu pracy z pełnym ubezpieczeniem (nawet rodziny) oraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi
- wynagrodzenie miesięczne przed nostryfikacja zawodu brutto 3.000,00 do 3.200,00 EUR + dodatki, po nostryfikacji zawodu brutto 3.900,00 do 4.200,00 EUR + dodatki, w zależności od wykształcenia, doświadczenia oraz znajomości języka
- 13. wynagrodzenie roczne jako wakacyjne (50% wynagrodzenia miesięcznego) oraz świąteczne dodatki (50 % wynagrodzenia) + dodatki za niedziele, święta, nocki oraz za zmianowy system pracy
- możliwość zjazdów do Polski
- pomoc w nostryfikacji zawodu w Niemczech
- pomoc w zdobyciu certyfikatu językowego.

Sposób aplikowania :

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
KGM.Beratung(at)onet.pl
lub kontakt telefoniczny pod numerem: +48 576 - pokaż numer telefonu - lub +48 786 - pokaż numer telefonu -
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Katowice w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Pan Mariusz
Konto prywatne
Na Lento.pl od 01 mar 2019
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków