Działka budowlana Katowice, Rolnicza
Katowice Pokaż na mapie ›
Dodane: Poniedziałek, 27 Kwiecień, 2026 21:26
577 000 zł
690 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:836 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 577 000 zł / 690 zł/m2
Opis oferty
Działka budowlana 836 m 27,9 x 30 m bliźniak możliwy Katowice Podlesie, ul. RolniczaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 836 m, położona w Katowice Podlesie, ul. Rolnicza.
Wymiary: 27,9 m (front) x 30 m (głębokość)
Kluczowe atuty:
Możliwość zabudowy bliźniaczej potencjał dla inwestora lub 2 rodzin
Szerokość 27,9 m komfortowe posadowienie budynku (również bliźniaka)
Regularny kształt (prostokąt) łatwy projekt, brak strat powierzchni
Pełne uzbrojenie prąd, woda, gaz, kanalizacja
Dojazd będzie realizowany poprzez zakup 1/3 udziału w drodze wewnętrznej z dostępem do drogi gminnej. Cena działki drogowej 115.000 PLN.
Spokojna zabudowa jednorodzinna
Dlaczego warto:
Opcja bliźniaka = większa elastyczność + możliwość podziału inwestycji
Parametry działki pozwalają na funkcjonalny układ budynku i ogrodu
Media dostępne = niższe koszty i szybsza realizacja
Lokalizacja: cisza Podlesia + dobry dojazd do centrum Katowic
Przeznaczenie:
Zabudowa jednorodzinna oraz dopuszczalna zabudowa bliźniacza (zgodnie z MPZP uchwała nr l/1118/22 z dnia 28 lipca 2022 roku do weryfikacji szczegółów).
Cena: 577000 PLN
Zadzwoń i sprawdź potencjał tej działki takie parametry i możliwość bliźniaka to rzadkość w Podlesiu.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Numer oferty: 1063
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania