Wybierz lokalizacje
Nie znaleziono wpisanej lokalizacji
Twoja lokalizacja: Ukryj
Zlokalizuj mnie lokalizuję
Nie udało się zlokalizować, pozwól lento na korzystanie z lokalizacji
Wybierz promień
+0 km
+5 km
+15 km
+25 km
+50 km
Zapisz wyszukiwanie
Promowane
5
Sierockie - działka z widokiem na Tatry
Promowane
Cała Polska (Sierockie)
650 000 zł
 1853 m2 Budowlana
19 maj 10:54
Oferta bez pośredników
16
Atrakcyjna budowlana
Promowane
Cała Polska (Marynino)
420 000 zł
 1330 m2 Budowlana
dzisiaj 06:36
Oferta bez pośredników
Pozostałe ogłoszenia
4
śląskie działka na sprzedaż, duża działka sprzedam Śląsk 2,6
14 990 000 zł
 26000 m2 Usługowa
dzisiaj 11:31
Oferta bez pośredników
6
Działka budowlana Katowice, Rolnicza
1 500 000 zł
 2317 m2 Budowlana
18 maj 21:38
Oferta pośrednika
3
Dom 125 tys. zł, ogród ROD 869 m2 za 0zł, Katowice Muchowiec
125 000 zł
 869 m2 Ogródek działkowy
18 maj 13:49
Oferta bez pośredników
Katowice Piotrowice przy głównej drodze 1100m2 650tys.
650 000 zł
 1050 m2 Budowlana
15 maj 23:23
Oferta pośrednika
Katowice Piotrowice działka 3660m2 250zł/m2
915 000 zł
 3660 m2 Budowlana
15 maj 23:23
Oferta pośrednika
Katowice Piotrowice 1644m2 250zł/m2
411 000 zł
 1644 m2 Budowlana
15 maj 23:23
Oferta pośrednika
Katowice Podlesie 800m2 440tys.zł
440 000 zł
 800 m2 Budowlana
15 maj 23:23
Oferta pośrednika
Katowice Piotrowice 700m2 300zł/m2
210 000 zł
 700 m2 Budowlana
15 maj 23:23
Oferta pośrednika
Katowice Podlesie 3000m2 250zł/m2
750 000 zł
 3000 m2 Budowlana
15 maj 23:23
Oferta pośrednika
Katowice Piotrowice 1870m2 cena 270zł/m2
504 900 zł
 1870 m2 Budowlana
15 maj 23:23
Oferta pośrednika
Katowice Piotrowice główna droga 1000m2 650tys.zł
650 000 zł
 1000 m2 Budowlana
15 maj 23:23
Oferta pośrednika
6
K-ce Zarzecze działka z budynkiem
312 000 zł
 309 m2 Budowlana
15 maj 23:23
Oferta pośrednika
10
OFERTA SPRZEDAŻY TERENU INWESTYCYJNEGO
7 380 000 zł
 53635 m2 Inwestycyjna
15 maj 06:32
Oferta pośrednika
16
Działka w rewelacyjnej okolicy Katowice – Murcki
390 000 zł
 548 m2 Budowlana
12 maj 11:21
Oferta pośrednika
15
Działka budowlana Katowice Kostuchna, Sołtysia
1 399 000 zł
 1723 m2 Budowlana
11 maj 08:01
Oferta pośrednika
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
4
Działka inwestycyjna Katowice Szopienice
100 000 zł
 54507 m2 Inwestycyjna
04 maj 20:18
Oferta pośrednika
6
Działka budowlana Katowice, Rolnicza
577 000 zł
 836 m2 Budowlana
27 kwi 21:26
Oferta pośrednika
6
Syndyk sprzeda prawo użytkowania wieczystego działki w centr
Katowice
 7294 m2 Inwestycyjna
23 kwi 10:06
Oferta bez pośredników
4
Sprzedam ogródek działkowy - KATOWICE
35 000 zł
 403 m2 Ogródek działkowy
22 kwi 14:34
Oferta bez pośredników
DZIALKA W ROD
65 000 zł
 250 m2 Ogródek działkowy
22 mar 09:33
Oferta bez pośredników
6
Działka ROD
85 000 zł
20 mar 11:13
11
Ogródek działkowy ROD 300 m2 Katowice ul Porfirowa
67 000 zł
 300 m2 Rekreacyjna
05 mar 09:34
Oferta bez pośredników
usługi, budowlana, przychodnia
313 600 zł
 980 m2 Budowlana
21 lut 13:58
Oferta pośrednika
3
Działka mieszkaniowo-usługowa Zarzecze/Podlesie
1 375 000 zł
 2758 m2 Budowlana