Praca - Informatyk

Dodane: Poniedziałek, 19 Luty, 2024  11:32

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Informatyka / Telekomunikacja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Agileo.it

Opis oferty pracy

Agileo.IT to grupa ekspertów, która od 2012 roku jako jedna z niewielu firm na polskim rynku skutecznie łączy kompetencje w zakresie bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych, audytów (m.in. UKS i KRI), outsourcingu (m.in. pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych) ze świadczeniem usług informatycznych.

Nasza oferta:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – zależy nam żebyś czuł się bezpiecznie.
-pakiet medyczny - żebyś mógł zadbać o swoje zdrowie,
-dofinansowanie do pakietów sportowych – lubimy ludzi z pasją, .
-szkolenia wewnętrzne w ramach Akademii Grupy Gumułka – chętnie dzielimy się swoją wiedzę.
-dofinansowanie do szkoleń i kursów – chcesz zdobywać nowe kwalifikacje ? Pomożemy Ci.
-spotkania firmowe/pracownicze – żebyś mógł spędzić czas ze swoimi kolegami z zespołu i wspólnie robić to, co sprawia Wam radość.
-świadczenie okolicznościowe, imprezy kulturalne oraz sportowe – bo nie tylko pracą człowiek żyje.

Kogo szukamy:

-podstawowa znajomość baz danych SQL.
-umiejętność diagnozy awarii sprzętowych, w tym również w sprzęcie peryferyjnym (skanery, drukarki).
-dobra znajomość sprzętu komputerowego PC (deskopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7, 8, 10, 11).
-wiedza w zakresie budowy i działania sieci komputerowych.
-umiejętność drobnych napraw (wymiany dysku, matryc, płyt głównych).
-umiejętność instalowania i konfigurowania systemów z rodziny Windows
-umiejętność instalowania i konfigurowania oprogramowania.
-znajomość technologii sieciowych, protokołów i urządzeń: switch, modemy ADSL, proste routery, umiejętność przygotowywania okablowania sieciowego – znajomość sieci bezprzewodowych i sprzętu z nimi związanego,
-doświadczenie w zakresie telefonii VOIP.
-mile widziana znajomość systemów Linux.
-zainteresowanie branżą IT.

Twoje zadania:

-wsparcie użytkowników w zakresie wykorzystywanego oprogramowania i sprzętu,
-administrowanie systemami informatycznymi,
-realizacja zgłoszeń pierwszej linii wsparcia
-prowadzenie dokumentacji związanej z zadaniami i sprzętem,
-zapewnienie ciągłości pracy systemów i urządzeń informatycznych w firmie,
-diagnozowanie i usuwanie usterek programowych oraz sprzętowych,
-przygotowanie do pracy stacji roboczych, laptopów i urządzeń peryferyjnych,
-instalowanie i konfigurowanie oprogramowania i urządzeń peryferyjnych,
-utrzymanie i zarządzanie sieciami lokalnymi (LAN).
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Katowice w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Informatyka / Telekomunikacja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Agileo.it
Konto firmowe
Na Lento.pl od 19 lut 2024
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków